serv_wvtdesk - настільний ваговий дозатор рідини в тару - дозатори SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Настільний ваговий дозатор напівавтоматичний рідких продуктів з ваговою платформою SERV_WVTdesk

Настільний ваговий дозатор SERV_WVTdesk призначений для розливу легкотекучих, а також середньої в'язкості (до 50сСт) рідин у стандартну тару 0,1...10л. (або інший діапазон дозування за бажанням замовника) зі стаціонарної або зовнішньої тари, в таких галузях як автохімія (омивачі, шампуні), агропромисловість (дозування рідких добрив), лакофарбова (розлив водоемульсійних лаків та фарб), будівельна (дозування рідких) наприклад ґрунтовки, пластифікатори, антиморозні добавки тощо), харчова промисловість (розлив сиропів, масел, напоїв, патоки тощо).  
Можлива як гравітаційна подача (самотечею), так і примусова - насосом, що підкачує. При дозуванні великих обсягів можливе застосування двошвидкісного дозування (опціонально). Для дозування агресивних рідин застосовується нержавіюча пневматична запірна арматура (опціонально). Розливний клапан регулюється по висоті під тару, що використовується. Вимірювальна платформа виконана у вигляді платформи з отвором і дренажним піддоном для збору крапель рідини. Висока точність дозування та низька сприйнятливість до вібрацій та змін швидкості продукту забезпечується завдяки інтелектуальній системі управління, яка при дозуванні обчислює швидкість потоку продукту та прогнозує зміну ваги. Вимірювальний пристрій дозатора - тензометрична платформа з точністю +-1%. Величина дози зберігається в незалежній пам'яті мікроконтролера ATMEL (США) в одній із двадцяти програм, таким чином зміна дози здійснюється за кілька секунд. Для відображення інформації застосовано LCD дисплей. Для введення інформації використовуються антивандальні металеві кнопки.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах. Плата управління виконана в промисловому варіанті з пайкою на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.
Весовой дозатор жидкости serv_wvt

Весовой дозатор жидкости serv_wvt
Переваги вагового дозатора SERV_WVTdesk:

- великий діапазон дозованої ваги
- надійні клапани з пневматичним приводом
- відсутність рухомих лічильних механізмів, які схильні до залипання при роботі з в'язкими та клеючими рідинами (наприклад проточні витратоміри)
- відсутність швидкозношувані манжет і РТВ (наприклад як у поршневих дозаторах)
- переналагодження на іншу вагу за кілька секунд
- інтелектуальна система управління з урахуванням промислового контролера ATMEL


Можливі опції: діаметр рідинної арматури від 3/4 дюйма та вище; дозування з опусканням форсунки (вертикальним ходом каретки) зменшення спінювання продукту; можливість заповнення бег-бокс пакетів; двошвидкісний дозуючий клапан; розливна трубка з системою "анти-крапля": вихідний отвір трубки додатково закривається приводом що запобігає стіканню продукта з трубки; управління насосом, що підкачує (в т.ч. і плавне за допомогою частотного перетворювача), а так само інші опції за бажанням клієнта
Технічні характеристики:

Кількість програм                  - 20
Максимальна доза за один цикл - 20л.(залежно від виконання)
Мінімальна доза за один цикл - 0,05л.(залежно від виконання)
Похибка вимірювання ваги - ±1,0%.
Похибка дозування - ±1,5%


Відео роботи дозатора з опцією дозування під плівку рідини:

(Для відображення показів дисплея необхідно у налаштуваннях увімкнути відтворення в HD якості)


Відео роботи дозатора з частотним керуванням насосом:


Відео роботи двошвидкісного дозатора з опцією дозування під плівку рідини:


Відео роботи базового варіанта дозатора ДУ25 для дозування фарби:

Унас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - на запит.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню