Автоматичний дозатор води SERV_W40 - Дозатори води SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Автоматичний дозатор води SERV_W40

Електронний промисловий дозатор SERV_W40 проточного типу з варіантами виконання 1" ДУ25, 1,25" ДУ32, 1,5" ДУ40, 2" ДУ50 призначений для автоматичного дозування харчової та технічної води з продуктивністю до 500л/хв на бетонних та аналогічних заводах при додаванні води в сухі. бетонів, пінобетонів, будівельних розчинів тощо; а також на харчових виробництвах, де потрібна велика порційна витрата води в ході технологічного процесу. 
У дозаторі застосований надійний італійський водяний клапан та контролер виробництва США. Електронна частина виконана в окремому пилу та волого непроникному корпусі, із застосуванням антивандальних кнопок.
Безконтактне пряме зчитування інформації з турбінки, що обертається, в лічильнику без рухомих деталей з "сухої" сторони забезпечує високу точність дозування, відсутність "прослизу" і нечутливість до вібрацій.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах, що підтверджується успішним застосуванням на таких підприємствах як бетонні заводи. Плата управління виконана в промисловому варіанті з паянням на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.
Дозатор води для бетона serv_w40

Дозатор води для гарячої води serv_w40
Дозатор забезпечує:

• точність дозування не гірша 1,5%
• збереження в пам'яті до 50 програм із заданими обсягами дозованої води;
• автоматичне дозування води з відображенням поточного об'єму; 
• робота в ручному режимі з відображенням поточного обсягу; 

Можливі опції: латунний харчовий витратомір; виносна кнопка чи педаль для дублювання кнопки старт/стоп; дозування гарячої води (окропу)- арматура в виконанні до 130С; відображення температури води, що дозується; збільшений прохідний переріз; управління підкачуючим насосом; можливість зв'язку із зовнішніми пристроями по RS485; історія дозування (енергонезалежна) з вбудованим годинником (в т.ч. датою) реального часу; застосування сервозадвижки або пневмоклапана замість електромеханічного клапана.


Технічні характеристики:

Кількість програм                  - 50
Максимальна доза за один цикл - 99999л
Мінімальна доза за один цикл - 5л
Максимальна витрата 1"/1,25"/1,5"/2"- 100/200/340/500л/хв
Номінальна витрата 1"/1,25"/1,5"/2"- 60/100/170/250л/хв
Тиск води у магістралі 3...10Атм
Діаметр умовного проходу - 25/32/40/50мм.
Похибка дозування - ±2% (±1% при таруванні на робочому місці)


Ідеально підходить для цементних, бетонних та інших аналогічних заводів. Може поставлятися з прохідним перерізом від ДУ25 до ДУ50 та забезпечуватись як мембранним клапаном так і пневматичною або електромеханічною засувкою

За наявності опції зв'язку із зовнішніми пристроями по RS485 можливе ведення лога подій на ПК або повне віддалене управління в технологічному циклі..
Приложение управления дозатором воды для теста serv_w21
У нас Ви можете купити цей дозатор. 
Ціна на дозатор - за запитом.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню