Регулятор витрати води (рідини) Serv_wr - Дозатори води SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Регулятор витрати води Serv_wr

Електронний промисловий регулятор витрати рідини Serv_wr проточного типу призначений для автоматичного регулювання витрати подачі рідини (води) в технологічних процесах. Застосовується для регулювання витрати води та рідин, що містять спирт, в таких галузях як харчова (при приготуванні тіста), на елеваторах і млинах (для зволоження зерна, сої) і т.д. Регулювання витрати здійснюється зміною прохідного перерізу регулюючого вентиля з електроприводом, або, опціонально, - за допомогою регулювання частоти обертання електродвигуна насоса подачі рідини. Контроль витрати здійснюється за допомогою електронного витратоміра. З панелі управління можливе миттєве зупинення витрати за допомогою електромагнітного клапана. Залежно від вимог технологічного процесу можливе виготовлення з прохідним перерізом від 1/4" до 1". 
У дозаторі використані надійні європейські комплектуючі. Керує процесом контролер виробництва США. Електронна частина виконана в окремому пило та волого непроникному корпусі, із застосуванням антивандальних кнопок.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах. Плата управління виконана в промисловому варіанті з паянням на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.
Регулятор витрати води (рідини) Serv_wr Регулятор витрати води (рідини) Serv_wr
Дозатор забезпечує:

• автоматичне підтримання заданої витрати в л/годину або л/хв.
• миттєвий зупин-пуск витрати;
•робота у ручному режимі з відображенням поточної витрати; 

Можливі опції: виносна кнопка чи педаль для дублювання кнопки старт/стоп; відображення температури рідини; управління підкачуючим пристроєм; можливість зв'язку із зовнішніми пристроями за RS485; регулювання витрати за допомогою зміни частоти обертання двигуна насоса живлення (застосування частотного інвертора).


Технічні характеристики:

Коефіцієнт перекриття (мін/макс витрата) - 1:10 (або опціонально вище)
Час регулювання від мін до макс - 60/90/120сек.
Тиск води у магістралі - 1...10Атм
Діаметр умовного проходу – від 1/4" до 1".
Похибка регулювання – ±2..5%


У нас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - по запиту.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню