Багатоканальний дозатор рідких домішок SERV_WD - Дозатори води SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Дозатор рідких домішок SERV_WD

Багатоканальний електронний автоматичний промисловий дозатор неагресивних рідких домішок (на основі води, гліколей, спирту) проточного типу призначений для автоматичного дозування технологічних добавок у технологічному процесі. Може застосовуватися для дозування пластифікаторів, прискорювачів схоплювання, протиморозних добавок під час виробництва бетону та цементних розчинів. Один із каналів може дозувати воду з збільшеною продуктивністю
Дозатор виконаний у вигляді двох блоків: блоку керування та блоку дозування.  Блок керування задає кількість (дозу) необхідної домішки, вибирає необхідний канал дозування, керує насосами, що підкачують (при необхідності) і містить в пам'яті до 50 "рецептів". Блок дозування безпосередньо включає необхідний канал дозування та відраховує задану дозу. У дозаторі застосовані надійні італійські клапани та італійський витратомір. Керує процесом контролер виробництва США. Клавіатура виконана з урахуванням антивандальних кнопок. Безконтактне пряме зчитування інформації з турбінки, що обертається, в лічильнику забезпечує високу точність дозування, відсутність "прослизу", нечутливість до вібрацій.
У дозаторі вжито заходів для стійкості до електромагнітних перешкод у промислових зонах, що підтверджується успішним застосуванням на таких підприємствах як хлібозаводи, молокозаводи, кондфабрики, бетонні заводи. Плата управління виконана в промисловому варіанті з пайкою на спеціалізованому підприємстві та подальшому електричному контролі.


Дозатор жидких добавок serv_wd
Дозатор забезпечує:

• точність дозування не гірша 1,5%
• дискретність рахунку 926імп/л (в залежності від виконання)
• збереження в пам'яті до 50 програм із заданими обсягами домішки, що дозується.;
•автоматичний вибір каналу дозування;
• автоматичне дозування рідини з відображенням поточного об'єму;
• робота в ручному режимі з відображенням поточного обсягу;
• наявність роз'єму зовнішнього управління;

Можливі опції: виносна кнопка чи педаль для дублювання кнопки старт/стоп; керування підкачуючим пристроєм; історія дозувань (енергонезалежна) із вбудованим годинником (в т.ч. датою) реального часу; можливість зв'язку із зовнішніми пристроями за допомогою RS485;
Найменування параметру
Значення параметру
1. Об'єм води, що дозується Q, л
від 0,01л до 65л
2. Дискретність встановлення дози, л
0,005л
3. Відносна похибка дозування, %
±1,5
4. Гарантована витрата води, л/хв, не менше, 1(5)Атм
2,5 (6)
5. Кількість каналів дозування
 до 3-х
6. Напруга живлення частотою 50 Гц, В
220 ±10%
7. Потужність, ВА, не більше
50
8. Габаритні розміри, мм, не більше   
2х(340х250х150)
9. Маса кг, не більше
15
Електронний багатоканальний дозатор рідких домішок SERV_WD добре зарекомендував себе при дозуванні різних домішок при виробництві цементних розчинів, бетону, будівельних розчинів, дозуванні барвників на водній основі і т.п.
У нас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - на запит.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню