serv_wptdesk - настільний об'ємний проточний дозатор рідини в тару - дозатори SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Настільний об'ємний автоматичний дозатор рідких продуктів з проточним витратоміром SERV_WPTdesk

Настільний об'ємний дозатор SERV_WPTdesk призначений для розливу як рідких, так і середньої в'язкості (до 30сСт) рідин у стандартну тару 0,1…10л. (або інший діапазон дозування за бажанням замовника) зі стаціонарної або зовнішньої тари, в таких галузях як автохімія (омивачі, шампуні), агропромисловість (дозування рідких добрив), будівельна (дозування рідких сумішей і добавок, наприклад, грунтовки, пластифікатори, антиморозні добавки п.), харчова промисловість (розлив сиропів, масел, напоїв, тощо).  
Можливий діаметр рідинної арматури від 1/4" до 1". Подача або із системи під тиском 0,5..3Атм., або примусова – підкачуючим насосом. Базовий варіант – одноканальний (під одну тару) із фарбованою рамою. При дозуванні великих обсягів можливе застосування двошвидкісного дозування (опціонально). Для дозування агресивних рідин застосовується нержавіюча пневматична запірна арматура (опціонально). При розливі продуктів, що піняться, можливе застосування опції дозування під плівку рідини (з опусканням розливної трубки). Розливний клапан регулюється по висоті під тару, що використовується. Висока точність дозування забезпечується завдяки застосуванню високоточних витратомірів і системи компенсації інерції виконавчих механізмів. Вимірювальний пристрій дозатора - проточний витратомір, який підбирається виходячи з рідини, що застосовується і необхідної швидкості подачі. Величина дози зберігається в незалежній пам'яті мікроконтролера ATMEL (США) в одній із двадцяти програм, таким чином зміна дози здійснюється за кілька секунд. Для відображення інформації застосовано LCD дисплей. Для введення інформації використовуються антивандальні металеві кнопки.
Проточный объемный дозатор жидкости в тару serv_wpt

Проточный объемный дозатор жидкости в тару serv_wpt

Переваги проточного об'ємного дозатора SERV_WPTdesk:

- великий діапазон дозованого об'єму
- надійні клапани з пневматичним приводом
- відсутність швидкозношувані манжет і РТВ (наприклад як у поршневих дозаторах)
- переналагодження на інший об'єм за кілька секунд
- інтелектуальна система керування з урахуванням промислового контролера ATMEL


Можливі опції: діаметр рідинної арматури від 3/4 дюйма та вище; дозування з опусканням форсунки (вертикальним ходом каретки) зменшення спінювання продукту; одночасне дозування в кілька каналів (ємностей) – до 4-х; можливість заповнення бег-бокс пакетів; двошвидкісний дозуючий клапан; управління насосом, що підкачує (в т.ч. і плавне за допомогою частотного перетворювача), а так само інші опції за бажанням клієнта
Технічні характеристики:

Кількість програм                  - 20
Максимальна доза за один цикл - 3...20л.(залежно від виконання)
Мінімальна доза за один цикл - 0,05...3л.(залежно від виконання)
Похибка дозування- ±1,5%
Тиск повітря - 5..6Атм


Відео роботи одноканального автоматичного об'ємного дозатора з опціями дозування під плівку рідини і фарбованою рамою:

Відео роботи двоканального автоматичного дозатора з опціями дозування під плівку рідини, управління насосом, що підкачує, і рамою з нержавіючої сталі:

У нас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - на запит.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню