serv_wpt - проточний об'ємний автоматичний дозатор рідин, що піняться в тару, каністри - Дозатори SERV НВП SERVотехніка

Перейти до контенту

Головне меню:

Об'ємний проточний автоматичний дозатор для розливу рідких пінних продуктів в тару SERV_WPT з опусканням траверси

Об'ємний автоматичний дозатор проточного типу з опусканням траверси SERV_WPT призначений для розливу рідких однорідних не агресивних продуктів у каністри (або іншу тару) ємністю 2..20л. (або інший обсяг згідно з вимогами замовника). Завдяки опусканню розливної трубки на дно тари в процесі дозування не відбувається спінювання продукту. Підрахунок віддозованої рідини відбувається за допомогою проточного безконтактного витратоміра. Можливе виконання на одну або дві незалежні розливні форсунки. Як відсікаючий вентиль застосований надійний пневмоклапан. Підйом та опускання траверси здійснюється за допомогою пневмоциліндра. Опорна полиця тари має регулювання по висоті.. 
Величина дози зберігається в незалежній пам'яті мікроконтролера ATMEL (США) в одній із двадцяти програм, таким чином зміна дози здійснюється за кілька секунд. Для відображення інформації застосовано LCD дисплей. Для введення інформації використовуються антивандальні металеві кнопки.
Принцип дії: тара встановлюється на полицю з регульованими бічними напрямними та регульованим переднім упором (під тару, що застосовується). Після натискання кнопки «Старт» (або зовнішньої педалі управління) відбувається швидке опускання розливної трубки на дно тари, після чого відбувається включення насоса, що подає рідину, і пневмоклапана – починається процес дозування. Підрахунок віддозованої рідини відбувається за допомогою імпульсного проточного витратоміра. Через деякий час траверса з форсункою починає повільне піднімання, завдяки чому відбувається постійне дозування під верхню плівку рідини, що мінімізує спінювання продукту. Швидкість підйому регулюється. Після закінчення дозування виключається насос, закривається вентиль, траверса піднімається у вихідне положення.
Проточний дозатор рідини в тару чи каністри serv_wpt

Проточний дозатор рідини в тару чи каністри
Переваги об'ємного проточного дозатора SERV_WPT:

- великий діапазон дозованої ваги
- точне дозування
- надійні клапани з пневматичним приводом
- дозування під верхню плівку продукту, що мінімізує піноутворення
- відсутність швидкозношувані манжет і РТВ (наприклад як у поршневих дозаторах)
- переналагодження на іншу вагу за кілька секунд
- система управління на базі промислового контролера ATMEL


Можливі опції: діаметр рідинної арматури від 3/4 дюйма та вище; незалежне одночасне дозування у кілька ємностей (до 4-х); розливна трубка з системою "анти-крапля": вихідний отвір трубки додатково закривається приводом що запобігає стіканню продукта з трубки; поворотні колеса; виносна кнопка чи педаль для дублювання кнопки старт/стоп; а також інші опції за бажанням клієнта
Технічні характеристики:

Кількість програм                  - 20
Максимальна доза за один цикл - 999л
Мінімальна доза за один цикл - 1л.(залежно від виконання)
Максимальна витрата при дозуванні – 15...100л/хв (залежно від виконання)
Похибка дозування - ±1,5...2,5% (залежно від витратоміра, що застосовується)


Відео роботи об'ємного дозатора:

У нас Ви можете придбати цей дозатор. 
Ціна на дозатор - за запитом.
 
Copyright 2022. All rights reserved.
Назад до вмісту | Назад до головного меню